پیش سفارش

برای ارسال پیش سفارش و اطلاعات مورد نیاز سایت مد نظرتان از طریق فرم های زیر اقدام کنید. بعد از بررسی اطلاعات و برآورد قیمت هزینه های سایت با شما تماس خواهیم گرفت تا سفارش تون رو نهایی کنید.

هزینه های سایت شامل موارد زیر میشود:

هزینه اجاره هاست و سرور، بسته به میزان بودجه شما، نوع سایت تون و مدت زمان فعال بودن آن متغییر خواهد بود.

سرورها برای سایت های پربازدید با حجم بالا مناسب هستند که از سرعت بسیار خوبی بهره می برند. منابع سرور ها اختصاصی هستند و فقط یه سایت روی آن فعال می باشد، بنابراین هزینه اجاره سرور بالا می باشد.

هاست های اشتراکی (میزبان وبسایت) سرورهایی هستند که منابع آن اختصاصی نیستن و بین چند وبسایت تقسیم می شوند در نتیجه هزینه اجاره هاست نسبت به سرور بسیار پائین خواهد بود. قیمت اجاره هاست با توجه به ویژگی ها، مشخصات و زمان اجاره متغییر هستند و هر میزان بودجه ای را پوشش می دهند.

هزینه اجاره دامنه یکساله خواهد بود و قیمت آن با توجه به نوع دامنه متغییر می باشد. دامنه های داخلی با پسوند ir. نسبت به دامنه های بین المللی از قیمت بسیار پائین تری برخوردار هستند اما اعتبار دامنه های بین المللی را ندارند. چون هزینه رزرو دامنه های بین المللی با ارز می باشد بناربراین قیمت ثابتی ندارند و با نوسان قیمت ارز تغییر می کنند.

هر سایتی برای کارکرد بهتر و بسته به خواسته شما از سایت تون نیاز به افزونه و پوسته دارند. اگر شما خواهان طراحی پوسته اختصاصی باشید، بناربراین هزینه پوسته، با دستمزد راه اندازی و طراحی سایت ادغام می شود و در این بخش شما هزینه ای بابت خرید پوسته آماده نخواهید داد.

دستمزد راه اندازی و طراحی سایت بر اساس نوع سایت و معیارهای مد نظر شما قیمت گذاری خواهد شد. سایت های فروشگاهی، شرکتی، چند منظوره، خبری و... دستمزد های متفاوتی خواهند داشت. به عنوان مثال برای سایت های فروشگاهی تعداد و نوع محصولات هزینه دستمزد را تعیین می کنند.

دستمزد پشتیبانی و بروزرسانی سایت نیز بصورت ماهانه و یا پروژه ای خواهد بود که در سایت های فروشگاهی می توان بصورت درصدی کار کرد، به این صورت که درصدی از فروش محصول را به عنوان معیار دستمزد قرار دهیم.

پیش سفارش

اگه سوالی واستون پیش اومده

می تونید از طریق بخش ارتباط با ما برامون بفرستید

پیش سفارش

فرم ارسال پیش سفارش:

ایده از شما سایت از ما:

اگه ایده ای برای ساخت وبسایتی داری ولی شرایط، امکانات و نیروی لازم برای طراحی اون نداری می تونی روی ما حساب کنی. فرم درخواست همکاری در صفحه پیش سفارش را برامون ارسال کن تا ما در اسرع وقت جهت باهاتون تماس بگیریم.

با تشکر از وقتی که گذاشتید

فرم شما با موفقیت ارسال شد

بعد از بررسی فرم ارسالی با شما تماس خواهیم گرفت.